Nezávazná poptávka +420 728 999 099

05-2

Stěhování jednotlivých kusů

Naše firma Vám zajistí stěhování i jednotlivých kusů nábytku a to například od jedné komody, stolu či starožitného nábytku jako jsou sekretáře, skříně, starožitné drahé obrazy a různé dekorace. Všechny tyto zakázky máme řádně pojištěné.

Plan stana 13

Stěhování bytu

Zajistíme Vám stěhování bytu od jednoho pokoje až po mezonetové byty. Zapůjčte si u Nás kvalitní krabice na stěhování a zapomeňte na knížky v provázku, igelitové tašky a podobně. Zapůjčené krabice ke stěhování jsou od Nás zcela ZDARMA. Stěhování do pater (bez výtahu) – bez příplatku.

house_PNG50

Stěhování domu

Potřebujete odstěhovat celý dům a nevíte si rady jak začít? Sjednejte si s naším technikem schůzku který u Vás provede Prohlídku s přesnou kalkulací Vašeho stěhování a poradí Vám jak máte své věci připravit a zabalit. Náš profesionální tým zajistí i stěhování na klíč. Služby Našeho technika jsou zcela ZDARMA

.

basic-cubicle

Stěhování kanceláře a kanceláří

Stěhujete svou kancelář nebo plně vybavené velké kanceláře? Naše firma Vám zajistí jak stěhování kanceláří tak i stěhování IT techniky. IT techniku odpojíme, zabalíme a přestěhujeme pak následně vybalíme a znovu zapojíme. Nemusíte shánět další specialisty na stěhování IT techniky, mi nabízíme kompletní stěhovací služby.

Building

Stěhování firem a firemních archivu

Zajistíme Vám stěhování jak malé firmy tak velké firmy či firemní archívy. Sjednejte si schůzku s Naším specialistou ten Vám sdělí kalkulaci, harmonogram a domluví s Vámi potřebné informace. Doporučí Vám například jaké krabice či přepravky jsou vhodné na Vaše šanony a další stěhované předměty, nebo si přímo u nás ZDE vyberte z nabízeného obalového materiálu.

Warehouse-PNG-Clipart

Stěhování skladu, obchodu a provozoven

pro stěhování skladu jsme vybaveny auty 36m3-38m3 s hydraulickými čely a nespočet manipulační techniky pro rychle a pohodlné stěhování bez starostí. Pro stěhování obchodu Vám náš profesionální tým a pečlivě zabalí jakoukoliv prodejnu drahého nábytku, osvětlení či oblečení a následně odstěhuje. Zajišťujeme také stěhování provozoven jako jsou truhlářské dílny nebo různé ordinace.

0fb2646ef2faf5c396af5fcdc9eb0cd7

Stěhování objemných a těžkých břemen

Zajistíme Vám stěhování objemných a těžkých předmětů, nadměrná hmotnost ani velkost není pro náš specializovaný tým překážkou.
Náš profesionální tým si poradí i v situacích kde jiné firmy nezvládají nebo odmítají z důvodu komplikované manipulace.
Sjednejte si schůzku s naším technikem, ten Vám vyhotoví nabídku přímo na míru. Vše máme řádně pojištěné.

traditional-upright-piano

Stěhování Starožitného nábytků, pianin a klavírů.

Náš profesionální tým, vybavený dostatečnou potřebnou výbavou na stěhování Vám bezpečně odstěhuje starožitnosti jako jsou různé sekretáře, skříně, kredence, komody a podobně. Odstěhujeme Vám bezpečně klavíry, pianina, a různé hudební nástroje. Které se nejdřív důkladně zabalí, naloží a pak následně vybalí a umístí na určené místo. Vše máme řádně pojištěné.

Button-Rifling-Machine-1

Stěhování strojů, trezorů, soch

Náš Specializovaný tým Vám odstěhuje různé stroje, trezory či sochy nadměrných velikosti. Náš tým s dokonalými znalostmi postupu stěhování těžkých břemen a s dostatečnou manipulační technikou jako jsou transportní stěhovací plošiny, hevery, paletový vozíky, upínacími pasy, stěhovací páčidly či nákladními auty vybaveny hydraulickými plošinami tak i nákladními auty s hydraulickou rukou si hravě poradí v každé situaci.