Nezávazná poptávka +420 728 999 099

Plan stana 13

Vyklízení bytu

Vyklidíme Váš byt, pozůstalost nebo vyhodíme jen jednotlivé kusy nábytku. K vyklízení poskytneme různé velikosti a množství pytlů, krabic, přepravek a další potřebný materiál. Vždy dbáme na čistotu a hluk společných prostorách domu. Vše odvážíme na různé sběrné dvory, ne na předražené skládky.

house_PNG50

Vyklízení domů

Náš tým Vám vyklidí činžovní domy, rodinné domy, zahrady a garáže. Sjednejte si schůzku s naším specialistou který u Vás provede prohlídku a stanový nejnižší možnou cenu. Nabízíme i úklidové služby spojené s vyklízením. Taktéž je tu možnost vyklízení na klíč, kde se o nic nestaráte a přijdete do vyklizeného a uklizeného domu či bytu.

rd

Vyklízení sklepů

Vyklízíme různé sklepy od velikostí malé koje až po celé podsklepení činžovních domů. K tomuto typu vyklízení je vhodné využít Kontejnerovou dopravu. Typ odpadu jako je uhlí, eternit a další, Vám nedají povolení k vjezdu na sběrný dvůr. Zároveň zajišťujeme bourací práce spojené s vyklízením jako bourání starých kojí a dalšími typy bourácích prací.

318048-roof

Vyklízení půd

Vyklidíme Vaší půdu, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme dřevo, kovy, papír, sklo a podobné. Ať už od starých kusu nábytku či různých věcí nebo po dohodě odstraníme i holubí trus. Vše je na základě prohlídky Našeho technika po které Vám stanový cenu a sdělí Vám potřebné informace.

Building

vyklizeni firem

Vyklidíme Vaši firmu, obchod, sklad, provozovnu. naše firma zajistí vyklízení firem spojené se skartací, likvidace elektro šrotu jako jsou servery, počítače, různé typy tiskáren, kopírek a další elektro odpad. Likvidaci Vašeho nábytku, elektro odpadu či skartaci Vám doložíme. Další potřebné věci si u nás můžete uskladnit v našich skladech které jsou čisté a bezpečné.

dokumentace

Skartace duležitých dokumentů

Naše firma vyklízí různé archívy a firemní archívy, ale také odvezeme a skartujeme citlivé DVD, CD, cestovní pasy, RTG snímky, platební karty a další. Vše pečlivě zabalíme, naložíme a odvezeme na skartaci, kde Zaručíme a doložíme skartaci Vašich citlivých nebo firemních dokumentu. Cenu skartace Vám sdělí náš technik.

13-09-131pic

Likvidaceodpadu

Naše firma Vám zajistí Ekologický odvoz a zlikviduje jakýkoliv odpad – chemikálie a všechny druhy nebezpečného odpadu jako jsou různé barvy, ředidla a další rozpouštědla. Kontaktujte se s Naším specialistou, ten Vám sdělí podrobné informace.

scrap-metal

Odvoz železo šrotu

Odvezeme jakýkoliv železo šrot i různé objemné nádrže, stroje, firemní výrobní linky a mnoho dalšího. Disponujeme autogeny, různými velikosti brusek a mnoho dalších nářadí potřebné k likvidaci či Nákladní auto s hydraulickou rukou. Odvoz železo šrotu je zcela ZDARMA.

risografia (1)

Seznam sběrných dvorů

Seznam sběrných dvorů ZDE.